Kontakt Pohotovost 602 835 564

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Náš tým

Náš tým


Zaměření:

MVDr. Ivo Hylák - dermatologie, oftalmologie, medicína zoozvířat a drobných zvířat, interní medicína, měkkotkáňová chirurgie

MVDr. Adam Hylák - ortopedie, neurochirurgie, interní medicína

MVDr. Ivana Slezáková -cytologická diagnostika, interní medicína koček, koní a psů, měkkotkáňová chirurgie

MVDr. Barbora Runčáková - endoskopie, interní medicína, měkkotkáňová chirurgie

MVDr. Lenka Svobodová - kardiologie, interní medicína koní, psů a koček, měkkotkáňová chirurgie

MVDr. Dora Novotná - interní medicína psů a koček, měkkotkáňová chirurgie

MVDr. Leona Raušerová, Ph.D. - akutní medicína a intenzivní péče, anesteziologie, interní medicína psů a koček

Štítky:

MVDr. Ivo Hylák

Zájem o přírodu a zvířata jej přivedl na střední veterinární školu do Kroměříže a po maturitě na Vysokou školu veterinární do Brna. V průběhu roční vojenské služby působil jako veterinář a staral se o služební psy.

Více

Publikováno 18. 6. 2020 15:55

MVDr. Adam Hylák

Veterinární prostředí ve kterém od malička vyrůstal, jej částečně nasměrovalo na jeho životní cestě. Po absolvování Mendelova gymnázia v Brně nastoupil na veterinární univerzitu, kterou v roce 2013 úspěšně absolvoval. Díky stážím a prostředí, ve kterém vyrůstal pro něj zapojení do klinické praxe nebylo zase tak velkým problémem. Nyní se specializuje na ortopedii, ve které se i intenzivně vzdělává. Je členem komory veterinárních lékařů.

Více

Publikováno 18. 6. 2020 15:54

MVDr. Leona Raušerová, Ph.D.

Studium na Veterinární a farmaceutické Univerzitě v Brně ukončila v roce 1999. Po promoci nastoupila na Kliniku chorob malých zvířat této univerzity se zaměřením na akutní medicínu a intenzivní péči, kde v roce 2009 obhájila Ph.D.

Více

Publikováno 13. 9. 2022 22:50

MVDr. Ivana Slezáková

Vždy milovala zvířata, hlavně koně, od útlého dětství na nich jezdila a pracovala s nimi. Na základě toho, se přihlásila a po té i vystudovala Tauferovu SOŠ v Kroměříži, kterou úspěšně ukončila v roce 2009 maturitní zkouškou.

Více

Publikováno 18. 6. 2020 15:50

MVDr. Barbora Runčáková

Už od dětství ji prostředí v kterém vyrůstala vedlo k lásce k přírodě a ke zvířatům. Po absolvování gymnázia ve Starej Ľubovni se rozhodla studovat na Univerzitě veterinárního lékařství a farmacie v Košicích, kterou úspěšně v roce 2019 ukončila.

Více

Publikováno 9. 9. 2020 17:45

MVDr. Lenka Svobodová

Už od mateřské školky malovala na obrázky koníky a pejsky a měla jasno, že chce být v budoucnu paní doktorkou přes zvířátka. Po vystudování gymnázia v Prostějově pokračovala na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně, kterou úspěšně zakončila v roce 2020.

Více

Publikováno 3. 6. 2021 15:35

Lenka Hájková, cert. CAAPR

Vystudovala střední zdravotnickou školu a po maturitě pracovala jako zdravotní sestra na ARO a neurologické JIP. Její kladný vztah ke zvířatům ji však přivedl na veterinární kliniku a již několik let tu pracuje jako veterinární asistentka.

Více

Publikováno 18. 6. 2020 15:50

Eva Hrníčková, DIS. cert. CAAPR

Vystudovala gymnázium, poté Vyšší zdravotnickou školu obor diplomovaný fyzioterapeut. Po 15-letech praxe v nemocnici na RHB oddělení, zasáhl osud, a dala se na studium v rámci AFRZČR- kurz rehabilitace a fyzioterapie malých zvířat. Již v průběhu kurzu přijala nabídku pracovat na naší klinice.

Více

Publikováno 9. 9. 2020 15:40

Martina Kalvodová

Už od malička jí návštěvy u veterináře se svým psem hodně bavily, zajímalo jí vše kolem a tak se rozhodla studovat Tauferovu SOŠ veterinární v Kroměříži, kterou v roce 2016 úspěšně ukončila maturitní zkouškou.

Více

Publikováno 18. 6. 2020 15:45